Co je to?
Definice výrazu XBox. Co znamená odborný pojem XBox z kategorie Hardware?

Co to je XBox? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu XBox

Xbox je herní konzole, kterou vyrábí společnost Microsoft. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox pohání upravený procesor Intel Celeron s frekvencí 733 MHz a grafická karta NVIDIA GeForce. Ke čtení médií používá klasickou DVD mechaniku různých značek. K produktu je možno dokoupit tzv. DVD-kit nebo speciální set pro výstup zvuku v digitální kvalitě.

Význam slova, termín, co je to XBox? Definice výrazu XBox. Co znamená odborný pojem XBox z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem XBox se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín XBox je v kategorii Hardware

Klíčová slova: Hardware, Hardware, termín, popis, co znamená, přesný výraz, definice, význam slova, význam pojmu, heslo, co to je, přesný význam, slovo, XBox, význam, vysvětlení

Co označuje termín XBox? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Xbox je herní konzole od společnosti Microsoft. Konzole vznikla jako reakce Microsoftu na PlayStation 2 od firmy Sony. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox využívá upravený procesor Intel Celeron o frekvenci 733 MHz a grafickou kartu GeForce od společnosti NVIDIA. Ke čtení médií používá klasickou DVD mechaniku různých značek. Na trhu se objevilo několik verzí (1.0-1.6b). K produktu je možno dokoupit DVD-kit a speciální set pro výstup zvuku v digitální kvalitě.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova XBox? resp. co se vlastně skrývá pod slovem XBox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu XBox, odpověď na dotaz co je to XBox?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Vozataj? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu XBox i v jiných kategoriích (než Hardware). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.