Co je to?
Definice výrazu XBox. Co znamená odborný pojem XBox z kategorie Hardware?

Co to je XBox? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu XBox

Xbox je herní konzole, kterou vyrábí společnost Microsoft. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox pohání upravený procesor Intel Celeron s frekvencí 733 MHz a grafická karta NVIDIA GeForce. Ke čtení médií používá klasickou DVD mechaniku různých značek. K produktu je možno dokoupit tzv. DVD-kit nebo speciální set pro výstup zvuku v digitální kvalitě.

Význam slova, termín, co je to XBox? Definice výrazu XBox. Co znamená odborný pojem XBox z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu XBox? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz XBox patří do sekce Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, XBox, synonymum, Hardware, význam pojmu, co to je, formulace, informace, XBox, slovo, popis, vysvětlení, význam, termín, pojem, heslo

V encyklopedii Wikipedia se o termínu XBox dozvíte následující

Xbox je herní konzole od společnosti Microsoft. Konzole vznikla jako reakce Microsoftu na PlayStation 2 od firmy Sony. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox využívá upravený procesor Intel Celeron o frekvenci 733 MHz a grafickou kartu GeForce od společnosti NVIDIA. Ke čtení médií používá klasickou DVD mechaniku různých značek. Na trhu se objevilo několik verzí (1.0-1.6b). K produktu je možno dokoupit DVD-kit a speciální set pro výstup zvuku v digitální kvalitě.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu XBox? resp. jaký je význam slova XBox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu XBox, odpověď na dotaz co je to XBox?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Vozataj? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.