Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jímka?

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.

Význam slova, termín, co je to Jímka? Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Jímka sdílejte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Jímka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Jímka, význam pojmu, termín, wiki, vysvětlení, pojem, Stavebnictví, co znamená, význam slova, Stavebnictví, informace, slovo, definice, Jímka, slovník, heslo

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Jímka? resp. jaký je význam pojmu Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Brahmá? Znáte a víte kdo je Ras? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?