Co je to?
Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Co je to Freediving? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Freediving?

Freediving, čili volné nebo nádechové potápění, je označení pro potápění, při kterém se nepoužívá dýchací přístroj. Potápěč se nadechne nad hladinou vody a s tímto množstvím vzduchu v plicích musí pod vodou vystačit.
Freediving se nazývá také jako ponor na jeden nádech. Provozuje se převážně jako plavání na hladině, kdy má potápěč masku a šnorchl a s hlavou ponořenou do vody pozoruje děje pod hladinou. Jako druh vodního sportu má poněkud jiná pravidla.

Význam slova, termín, co je to Freediving? Odborný výraz, definice slova Freediving. Co znamená pojem Freediving z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Freediving sdílejte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Freediving je v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, popis, co to je, přesný výraz, formulace, pojem, synonymum, heslo, Sport, co znamená, význam pojmu, slovník, Freediving, význam slova, přesný význam, termín

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Freediving? resp. co označuje slovo Freediving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freediving, odpověď na dotaz co je to Freediving?. Víte např. kdo to je Sirota? Znáte a víte kdo je Numismatik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Freediving i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.