Co je to?
Definice výrazu Velur. Co znamená odborný pojem Velur z kategorie Materiály?

Co to je Velur? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Velur

Velur je označení pro textilní tkaninu s krátkým vlasem, která se používá jako imitace sametu nebo semiše.

Význam slova, termín, co je to Velur? Definice výrazu Velur. Co znamená odborný pojem Velur z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Velur doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Velur se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, Velur, termín, heslo, synonymum, pojem, vysvětlení, informace, přesný význam, slovník, wiki, význam slova, význam, Materiály, formulace, Velur

Co znamená pojem Velur? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Velur (z franc. velours, samet) je označení pro různé druhy textílií s krátkým vlasem, které se vyznačují sametovým, jemně „chlupatým“ povrchem.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Velur? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Velur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Velur, odpověď na dotaz co je to Velur?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Dezertér? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Velur v jiné sekci než Materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.