Co je to?
Odborný výraz, definice slova Upload. Co znamená pojem Upload z kategorie Internet?

Co je to Upload? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Upload

Upload neboli nahrání označuje odeslání dat na nějaký ze vzdálených počítačů, například na server, a to tak, aby zde mohla být uložena kopie těchto dat. Vzdálené nahrávání lze využít například při pomalém připojení místního počítače, vzdálené systémy si dokáží data vyměnit velice rychle.
Bez uploadu by se data musela nahrávat přes pomalé připojení a celý proces by trval velice dlouho.

Význam slova, termín, co je to Upload? Odborný výraz, definice slova Upload. Co znamená pojem Upload z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Upload? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Upload je v kategorii Internet

Klíčová slova: definice, slovník, termín, Upload, synonymum, význam slova, vysvětlení, wiki, přesný význam, význam, Upload, formulace, pojem, význam pojmu, informace, co to je

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Upload? resp. co je to Upload? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upload, odpověď na dotaz co je to Upload?. Víte např. kdo to je Filolog? Znáte a víte kdo je Lichvář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Upload hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.