Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ekvitermní regulace

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.

Význam slova, termín, co je to Ekvitermní regulace? Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Ekvitermní regulace můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ekvitermní regulace je v sekci Technika

Klíčová slova: co to je, Ekvitermní regulace, definice, synonymum, význam, heslo, informace, wiki, pojem, vysvětlení, přesný výraz, Technika, význam pojmu

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ekvitermní regulace? resp. co znamená slovo Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Kněz? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ekvitermní regulace v jiné sekci než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.