Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ekvitermní regulace

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.

Význam slova, termín, co je to Ekvitermní regulace? Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ekvitermní regulace je v sekci Technika

Klíčová slova: popis, slovník, Ekvitermní regulace, přesný význam, heslo, význam, formulace, synonymum, co to je, pojem, Ekvitermní regulace, wiki, co znamená, Technika, informace, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ekvitermní regulace? resp. jaký je přesný význam slova Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Peter Jackson? Znáte a víte kdo je Bukvice? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Ekvitermní regulace hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.