Co je to?
Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Co to je Ekvitermní regulace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ekvitermní regulace

Ekvitermní regulace označuje sestavu komponentů nebo regulátor, které zodpovídají za nastavení teplé vody v topném systému na teplotu odpovídající venkovní teplotě a přitom berou v úvahu také teplotní ztráty objektu.
Teplota se vypočítává tak, aby prostory byly dostatečně vytopené, ale ne přetopené. Na ekvitermní regulaci závisí kvalita vytápění a jeho ekonomická únosnost.

Definice výrazu Ekvitermní regulace. Co znamená odborný pojem Ekvitermní regulace z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ekvitermní regulace s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Ekvitermní regulace se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, co to je, definice, informace, formulace, vysvětlení, popis, význam, termín, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, slovo, co znamená, pojem

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ekvitermní regulace? resp. co to je Ekvitermní regulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvitermní regulace, odpověď na dotaz co je to Ekvitermní regulace?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Kněz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Ekvitermní regulace hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.