Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cenina. Co znamená pojem Cenina z kategorie Účetnictví?

Co je to Cenina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cenina?

Cenina může sloužit jako nahrazení peněz. Jedná se o účelové oběživo, které je vymezeno pro zcela určitý druh použití. Při používání ceniny se odečítá čerpaná částka. Může se jednat o úhrady služeb, platby poplatků nebo nákupy tam, kde se tyto ceniny uznávají.
K prvním ceninám patřily poštovní známky, dále kolky, stravenky, různé karty a také dálniční známky. Ceninou nejsou peníze ani cenné papíry či platební karty.

Význam slova, termín, co je to Cenina? Definice odborného termínu, slova Cenina. Co znamená pojem Cenina z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Cenina) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cenina patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, formulace, přesný výraz, pojem, vysvětlení, synonymum, popis, termín, informace, Cenina, popis, definice, význam pojmu

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Cenina? resp. jaký je přesný význam slova Cenina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cenina, odpověď na dotaz co je to Cenina?. Víte např. kdo to je Homofob? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Cenina i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.