Co je to?
Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je to Netbook? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Netbook

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.

Význam slova, termín, co je to Netbook? Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Netbook se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: definice, Netbook, slovník, slovo, termín, wiki, formulace, vysvětlení, význam, heslo, Netbook, význam slova, informace, popis, přesný výraz, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Netbook? resp. co vlastně znamená slovo Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Neurotik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Netbook hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.