Co je to?
Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je to Netbook? Význam slova

Co znamená termín Netbook? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.

Význam slova, termín, co je to Netbook? Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Netbook? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Netbook patří do sekce Počítače

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, definice, Netbook, co to je, wiki, slovník, Počítače, co znamená, formulace, informace, popis, termín, vysvětlení, slovo

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Netbook? resp. co znamená Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Neurotik? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Netbook v jiné sekci než Počítače. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.