Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mainstream. Co znamená pojem Mainstream z kategorie Kultura?

Co to je Mainstream? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mainstream?

Mainstream, v překladu hlavní proud, je název takových společenských jevů, které uznává většina společnosti v určité době. Jedná se o výraz z různých oblastí, kultury, oblečení, bydlení, výběru sledovaných pořadů, volby informačních zdrojů a také nejrůznějších názorů.
Pojem mainstream má poněkud hanlivý nádech, často se označuje také jako nejširší lidové vrstvy. Slouží i k označení produktů žádaných vyznavači konzumního způsobu života.


Co je to Mainstream? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mainstream. Co znamená pojem Mainstream z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Mainstream sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mainstream je v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam slova, co znamená, Kultura, slovo, termín, názvosloví, popis, lexikon, terminus technicus, definice pojmu, pojem, terminologie, wiki, přesný význam, heslo, Kultura, slovník, přesný výraz


Pojem Mainstream je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Mainstream ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Mainstream ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Mainstream ve Wikipedii

Najít termín Mainstream ve Wikislovníku

Hledat pojem Mainstream ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Mainstream na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mainstream například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Mainstream? resp. co to je Mainstream? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mainstream, odpověď na dotaz co je to Mainstream?. Víte např. kdo to je Makléř? Znáte a víte kdo je Věra Jourová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.