Co je to?
Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co to je eBay? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu eBay?

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.

Význam slova, termín, co je to eBay? Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu eBay s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín eBay se nachází v sekci Internet

Co znamená pojem eBay? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: popis, wiki, definice, slovo, význam slova, informace, termín, význam pojmu, eBay, Internet, přesný význam, význam, pojem, heslo, vysvětlení

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená eBay? resp. jaká je definice slova eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Rudý John? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu eBay v jiné sekci než Internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.