Co je to?
Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co to je eBay? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu eBay?

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.

Význam slova, termín, co je to eBay? Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu eBay s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz eBay se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, pojem, popis, slovník, slovo, význam pojmu, heslo, informace, význam, přesný výraz, co znamená, definice, eBay, termín, synonymum, význam slova

Co označuje termín eBay? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu eBay? resp. jaká je definice slova eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Dělník? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.