Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Co to je Schodek rozpočtu? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Schodek rozpočtu?

Schodek rozpočtu je rozdíl mezi výší příjmů a výdajů. Pojem se používá především u státního rozpočtu, kdy si stát naplánuje své výdaje tak, aby byly vyšší než příjmy, a rozdíl vyrovná půjčením financí třeba v podobě vydání dluhopisů. Ty je však nutno splatit i s úroky.
Opakovaný schodek rozpočtu je příčinou zadlužování státu a je nutno počítat s výdaji na splácení i v následujících letech.

Význam slova, termín, co je to Schodek rozpočtu? Odborný termín, výraz, slovo Schodek rozpočtu. Co znamená pojem Schodek rozpočtu z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Schodek rozpočtu s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Schodek rozpočtu se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: pojem, wiki, význam pojmu, přesný výraz, slovník, Ekonomie, co znamená, Schodek rozpočtu, formulace, slovo, vysvětlení, heslo, popis, Ekonomie, co to je, definice

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Schodek rozpočtu? resp. co znamená výraz Schodek rozpočtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Schodek rozpočtu, odpověď na dotaz co je to Schodek rozpočtu?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Suflér? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.