Co je to?
Odborný výraz, definice slova USB. Co znamená pojem USB z kategorie Počítače?

Co je to USB? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu USB

Univerzální datová sběrnice, která zabezpečuje jednoduché připojení periferních zařízení k počítači. Mezi periferní zařízení počítače patří tiskárna, myš, klávesnice, joystick, fotoaparát, modem, čtečka paměťových karet, MP3 přehrávač, videokamera, externí pevné disky nebo optické mechaniky. Zkratka USB vznikla z anglických slov Universal Serial Bus. Postupně vzniklo několik generací uSB připojení, poslední verzí je USB 3.0.

Význam slova, termín, co je to USB? Odborný výraz, definice slova USB. Co znamená pojem USB z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (USB) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín USB patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: význam pojmu, Počítače, synonymum, přesný význam, pojem, wiki, co to je, slovo, slovník, přesný výraz, definice, informace, formulace, popis, význam, Počítače

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova USB? resp. jaká je definice termínu USB? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu USB, odpověď na dotaz co je to USB?. Víte např. kdo to je Nohsled? Znáte a víte kdo je Šotouš? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.