Co je to?
Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Co je to NATO? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla NATO?

NATO je oficiální zkratkou North Atlantic Treaty Organization, což v překladu znamená Severoatlantická aliance. Jedná se o euroatlantickou vojenskou úmluvu o spolupráci.
NATO bylo založeno 4. dubna 1949 a jeho sídlem je belgické město Brusel. NATO má v současné době 28 členů, včetně České republiky a Slovenska. Mezi nejvýznamnější akce, na níž se podílelo NATO, patří válka v Bosně a Hercegovině, válka v Kosovu, operace v Afghánistánu nebo intervence v Libii.

Význam slova, termín, co je to NATO? Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu NATO s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz NATO se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: termín, Politika, co to je, formulace, NATO, synonymum, přesný výraz, informace, slovo, pojem, NATO, význam slova, slovník, Politika, co znamená, definice

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu NATO? resp. jaká je definice termínu NATO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NATO, odpověď na dotaz co je to NATO?. Víte např. kdo to je Steve Jobs? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.