Co je to?
Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Co je to NATO? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu NATO

NATO je oficiální zkratkou North Atlantic Treaty Organization, což v překladu znamená Severoatlantická aliance. Jedná se o euroatlantickou vojenskou úmluvu o spolupráci.
NATO bylo založeno 4. dubna 1949 a jeho sídlem je belgické město Brusel. NATO má v současné době 28 členů, včetně České republiky a Slovenska. Mezi nejvýznamnější akce, na níž se podílelo NATO, patří válka v Bosně a Hercegovině, válka v Kosovu, operace v Afghánistánu nebo intervence v Libii.

Význam slova, termín, co je to NATO? Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova NATO sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem NATO je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam, informace, popis, přesný význam, slovník, co znamená, wiki, definice, vysvětlení, formulace, Politika, NATO, význam pojmu, pojem, heslo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova NATO? resp. co je to NATO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NATO, odpověď na dotaz co je to NATO?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Ras? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.