Co je to?
Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Co je to NATO? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu NATO

NATO je oficiální zkratkou North Atlantic Treaty Organization, což v překladu znamená Severoatlantická aliance. Jedná se o euroatlantickou vojenskou úmluvu o spolupráci.
NATO bylo založeno 4. dubna 1949 a jeho sídlem je belgické město Brusel. NATO má v současné době 28 členů, včetně České republiky a Slovenska. Mezi nejvýznamnější akce, na níž se podílelo NATO, patří válka v Bosně a Hercegovině, válka v Kosovu, operace v Afghánistánu nebo intervence v Libii.

Význam slova, termín, co je to NATO? Odborný výraz, definice slova NATO. Co znamená pojem NATO z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem NATO s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo NATO se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: vysvětlení, Politika, význam slova, pojem, termín, formulace, heslo, popis, přesný význam, co znamená, definice, informace, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je NATO? resp. jaký je přesný význam slova NATO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NATO, odpověď na dotaz co je to NATO?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Ras? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín NATO hledat i v jiných kategoriích (než Politika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.