Co je to?
Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Co je to Resumé? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Resumé

Resumé je shrnutí, souhrn. Může se jednat o stručný obsah nějakého článku nebo rozsáhlejšího textu, vědecké práce a podobně. Podává rychlou a přehlednou informaci o obsahu a hlavních myšlenkách tohoto textu. Často se nahrazuje výrazem abstrakt.
Resumé může být také profesní životopis, zestručněný maximálně na jednu stranu, bývá mnohem kratší než klasické CV. Výraz se užívá také v přeneseném smyslu jako výsledek nějaké práce nebo jednání.

Význam slova, termín, co je to Resumé? Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Resumé je v sekci Literatura

Klíčová slova: pojem, přesný význam, definice, přesný výraz, Resumé, význam pojmu, synonymum, popis, význam slova, význam, heslo, Literatura, wiki, co to je, informace, termín

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Resumé? resp. co vlastně znamená slovo Resumé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resumé, odpověď na dotaz co je to Resumé?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Ivanka Trumpová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Resumé hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.