Co je to?
Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Co je to Resumé? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Resumé?

Resumé je shrnutí, souhrn. Může se jednat o stručný obsah nějakého článku nebo rozsáhlejšího textu, vědecké práce a podobně. Podává rychlou a přehlednou informaci o obsahu a hlavních myšlenkách tohoto textu. Často se nahrazuje výrazem abstrakt.
Resumé může být také profesní životopis, zestručněný maximálně na jednu stranu, bývá mnohem kratší než klasické CV. Výraz se užívá také v přeneseném smyslu jako výsledek nějaké práce nebo jednání.

Význam slova, termín, co je to Resumé? Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Resumé? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Resumé patří do sekce Literatura

Klíčová slova: formulace, význam slova, heslo, vysvětlení, Literatura, definice, význam, termín, co znamená, Resumé, popis, význam pojmu, pojem, Resumé, přesný výraz, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Resumé? resp. jaký je význam slova Resumé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resumé, odpověď na dotaz co je to Resumé?. Víte např. kdo to je Legionář? Znáte a víte kdo je Ivanka Trumpová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.