Co je to?
Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Co je to Resumé? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Resumé

Resumé je shrnutí, souhrn. Může se jednat o stručný obsah nějakého článku nebo rozsáhlejšího textu, vědecké práce a podobně. Podává rychlou a přehlednou informaci o obsahu a hlavních myšlenkách tohoto textu. Často se nahrazuje výrazem abstrakt.
Resumé může být také profesní životopis, zestručněný maximálně na jednu stranu, bývá mnohem kratší než klasické CV. Výraz se užívá také v přeneseném smyslu jako výsledek nějaké práce nebo jednání.


Co je to Resumé? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Resumé patří do sekce Literatura

Klíčová slova: popis, lexikon, slovník, odborné názvosloví, Resumé, wiki, informace, názvosloví, přesný výraz, co to je, Literatura, přesný význam, synonymum, heslo, terminologie, pojem, Literatura, definice


Pojem Resumé je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Resumé ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Resumé na Youtube

Zkusit najít slovo Resumé ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Resumé ve Wikimedia Commons

Najít heslo Resumé ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Resumé ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Resumé například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Resumé? resp. jaký je význam pojmu Resumé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resumé, odpověď na dotaz co je to Resumé?. Víte např. kdo to je Neurolog? Znáte a víte kdo je Martin Konvička? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Literatura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.