Co je to?
Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Co je to GSM? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu GSM?

GSM je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony. Zkratka pochází z francouzského výrazu Groupe Spécial Mobile (anglicky Global System for Mobile Communication).

Význam slova, termín, co je to GSM? Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to GSM? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín GSM patří do sekce Hardware

Co znamená pojem GSM? Definice slova, termínu z Wikipedie

GSM (Globální Systém pro Mobilní komunikaci, původně však francouzsky „Groupe Spécial Mobile“) je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony na světě. V současnosti jej používá více než 5 miliard účastníků ve více než 200 zemích světa. Protože někteří lidé mají více SIM karet, lze odhadovat, že mobilní telefon GSM vlastní asi polovina obyvatel planety Země.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: wiki, Hardware, GSM, vysvětlení, synonymum, slovo, popis, definice, význam pojmu, význam, co to je, formulace, termín, pojem, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená GSM? resp. jaká je definice slova GSM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GSM, odpověď na dotaz co je to GSM?. Víte např. kdo to je Promotér? Znáte a víte kdo je Snacha? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.