Co je to?
Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Co je to GSM? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla GSM?

GSM je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony. Zkratka pochází z francouzského výrazu Groupe Spécial Mobile (anglicky Global System for Mobile Communication).

Význam slova, termín, co je to GSM? Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu GSM se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem GSM je v kategorii Hardware

Co znamená pojem GSM? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

GSM (Globální Systém pro Mobilní komunikaci, původně však francouzsky „Groupe Spécial Mobile“) je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony na světě. V současnosti jej používá více než 5 miliard účastníků ve více než 200 zemích světa. Protože někteří lidé mají více SIM karet, lze odhadovat, že mobilní telefon GSM vlastní asi polovina obyvatel planety Země.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, popis, co znamená, wiki, informace, přesný význam, vysvětlení, termín, význam, význam pojmu, popis, co to je, GSM

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to GSM? resp. jaký je význam slova GSM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GSM, odpověď na dotaz co je to GSM?. Víte např. kdo to je Promotér? Znáte a víte kdo je Snacha? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín GSM hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.