Co je to?
Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Co je to GSM? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu GSM?

GSM je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony. Zkratka pochází z francouzského výrazu Groupe Spécial Mobile (anglicky Global System for Mobile Communication).

Význam slova, termín, co je to GSM? Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu GSM? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz GSM patří do sekce Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, termín, co znamená, slovo, vysvětlení, význam slova, pojem, význam pojmu, heslo, význam, GSM, co to je, Hardware, Hardware, synonymum, slovník

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu GSM?

GSM (Globální Systém pro Mobilní komunikaci, původně však francouzsky „Groupe Spécial Mobile“) je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony na světě. V současnosti jej používá více než 5 miliard účastníků ve více než 200 zemích světa. Protože někteří lidé mají více SIM karet, lze odhadovat, že mobilní telefon GSM vlastní asi polovina obyvatel planety Země.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu GSM? resp. jaká je definice termínu GSM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GSM, odpověď na dotaz co je to GSM?. Víte např. kdo to je Mažoretka? Znáte a víte kdo je Semetrika? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.