Co je to?
Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Co je to GSM? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu GSM?

GSM je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony. Zkratka pochází z francouzského výrazu Groupe Spécial Mobile (anglicky Global System for Mobile Communication).

Význam slova, termín, co je to GSM? Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem GSM s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín GSM je v kategorii Hardware

Klíčová slova: formulace, Hardware, pojem, slovník, přesný význam, popis, definice, slovo, GSM, význam pojmu, co znamená, wiki, co to je, význam, přesný výraz, význam slova

Co znamená pojem GSM? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

GSM (Globální Systém pro Mobilní komunikaci, původně však francouzsky „Groupe Spécial Mobile“) je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony na světě. V současnosti jej používá více než 5 miliard účastníků ve více než 200 zemích světa. Protože někteří lidé mají více SIM karet, lze odhadovat, že mobilní telefon GSM vlastní asi polovina obyvatel planety Země.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova GSM? resp. jaký je význam pojmu GSM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GSM, odpověď na dotaz co je to GSM?. Víte např. kdo to je Jan Cemper? Znáte a víte kdo je Semetrika? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu GSM i v jiných kategoriích (než Hardware). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.