Co je to?
Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co to je APN? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.

Význam slova, termín, co je to APN? Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova APN sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín APN patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, formulace, co to je, vysvětlení, význam pojmu, význam, pojem, termín, slovník, wiki, význam slova, co znamená, informace, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova APN? resp. co znamená APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Humanista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..