Co je to?
Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co to je APN? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.

Význam slova, termín, co je to APN? Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova APN můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz APN je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, heslo, význam pojmu, přesný význam, popis, slovo, význam slova, popis, co to je, co znamená, informace, wiki, vysvětlení

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu APN? resp. co znamená slovo APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Humanista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín APN hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..