Co je to?
Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co to je APN? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.

Význam slova, termín, co je to APN? Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo APN patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: co znamená, slovo, pojem, informace, Zkratky, heslo, formulace, APN, definice, přesný výraz, termín, význam pojmu, přesný význam, slovník, co to je, APN

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je APN? resp. jaká je definice slova APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Ennio Morricone? Znáte a víte kdo je Xena? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..