Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Co je to Hybridní pohon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hybridní pohon

Hybridní pohon je označení pohonu využívajícího pro jeden dopravní prostředek několik různých zdrojů energie. Kombinovány jsou například spalovací motory a elektromotory s akumulátory, spalovací motory a setrvačníky nebo elektromotory s akumulátory a palivový článek.
Nejčastěji se využívají spalovací motory v kombinaci s elektromotory a akumulátory. Hybridní pohon je používán především v automobilovém průmyslu, protože spalovací motory mají nízkou účinnost.

Význam slova, termín, co je to Hybridní pohon? Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hybridní pohon? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hybridní pohon je v sekci Technika

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, Technika, popis, popis, Technika, význam slova, slovo, termín, wiki, co to je, slovník, informace, definice, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hybridní pohon? resp. co znamená slovo Hybridní pohon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní pohon, odpověď na dotaz co je to Hybridní pohon?. Víte např. kdo to je Abiturient? Znáte a víte kdo je Nymfa? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hybridní pohon hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.