Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Co je to Hybridní pohon? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hybridní pohon?

Hybridní pohon je označení pohonu využívajícího pro jeden dopravní prostředek několik různých zdrojů energie. Kombinovány jsou například spalovací motory a elektromotory s akumulátory, spalovací motory a setrvačníky nebo elektromotory s akumulátory a palivový článek.
Nejčastěji se využívají spalovací motory v kombinaci s elektromotory a akumulátory. Hybridní pohon je používán především v automobilovém průmyslu, protože spalovací motory mají nízkou účinnost.

Význam slova, termín, co je to Hybridní pohon? Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Hybridní pohon doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hybridní pohon se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: Hybridní pohon, vysvětlení, význam slova, slovník, termín, formulace, informace, co znamená, Technika, přesný výraz, wiki, co to je, popis, pojem, přesný význam, význam

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Hybridní pohon?

Hybridní pohon je označení pro kombinaci několika zdrojů energie pro pohon jednoho dopravního prostředku. Nejčastěji se tím myslí kombinace elektrické a jiné trakce, jako je tomu u hybridního automobilu, kde se jedná o kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru. Hybridní pohony jsou využívány především v silniční a železniční dopravě.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Hybridní pohon? resp. co je to Hybridní pohon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní pohon, odpověď na dotaz co je to Hybridní pohon?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.