Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Co je to Hybridní pohon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hybridní pohon

Hybridní pohon je označení pohonu využívajícího pro jeden dopravní prostředek několik různých zdrojů energie. Kombinovány jsou například spalovací motory a elektromotory s akumulátory, spalovací motory a setrvačníky nebo elektromotory s akumulátory a palivový článek.
Nejčastěji se využívají spalovací motory v kombinaci s elektromotory a akumulátory. Hybridní pohon je používán především v automobilovém průmyslu, protože spalovací motory mají nízkou účinnost.

Význam slova, termín, co je to Hybridní pohon? Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Hybridní pohon) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Hybridní pohon je v kategorii Technika

Klíčová slova: informace, termín, heslo, formulace, Technika, wiki, význam pojmu, co to je, význam slova, Technika, význam, slovník, definice, slovo, popis

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hybridní pohon? resp. jaký je význam slova Hybridní pohon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní pohon, odpověď na dotaz co je to Hybridní pohon?. Víte např. kdo to je Abiturient? Znáte a víte kdo je Nymfa? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.