Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Co to je HORECA? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu HORECA

HORECA je zkratka z oblasti ekonomiky. Její základ tvoří slova hotel, restaurace a catering. Jde o označení odvětví gastronomie a hoteliérství, například hotely, restaurace, bary, kluby, kavárny, pivnice, cateringové služby a podobně.
K charakteristickým znakům tohoto odvětví patří poměrně nízké mzdy, nepravidelná pracovní doba a u mnoha míst také pouze sezónní práce. Z těchto důvodů se o tuto oblast zajímají především mladší lidé, kteří zde hledají i možnosti brigádnické práce.

Význam slova, termín, co je to HORECA? Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova HORECA můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz HORECA je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, popis, wiki, HORECA, přesný význam, význam slova, heslo, HORECA, pojem, definice, co znamená, Ekonomie, termín, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo HORECA? resp. co to je HORECA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HORECA, odpověď na dotaz co je to HORECA?. Víte např. kdo to je Praotec Čech? Znáte a víte kdo je Vondroušová Markéta? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.