Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Co to je HORECA? Význam slova

Co znamená termín HORECA? Vysvětlení pojmu, definice hesla

HORECA je zkratka z oblasti ekonomiky. Její základ tvoří slova hotel, restaurace a catering. Jde o označení odvětví gastronomie a hoteliérství, například hotely, restaurace, bary, kluby, kavárny, pivnice, cateringové služby a podobně.
K charakteristickým znakům tohoto odvětví patří poměrně nízké mzdy, nepravidelná pracovní doba a u mnoha míst také pouze sezónní práce. Z těchto důvodů se o tuto oblast zajímají především mladší lidé, kteří zde hledají i možnosti brigádnické práce.

Význam slova, termín, co je to HORECA? Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova HORECA sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem HORECA je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: popis, slovník, Ekonomie, wiki, HORECA, přesný význam, formulace, slovo, pojem, přesný výraz, význam slova, Ekonomie, co to je, definice, co znamená

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova HORECA? resp. co je to HORECA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HORECA, odpověď na dotaz co je to HORECA?. Víte např. kdo to je Emil Hácha? Znáte a víte kdo je Šemík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu HORECA i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.