Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Co to je HORECA? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova HORECA

HORECA je zkratka z oblasti ekonomiky. Její základ tvoří slova hotel, restaurace a catering. Jde o označení odvětví gastronomie a hoteliérství, například hotely, restaurace, bary, kluby, kavárny, pivnice, cateringové služby a podobně.
K charakteristickým znakům tohoto odvětví patří poměrně nízké mzdy, nepravidelná pracovní doba a u mnoha míst také pouze sezónní práce. Z těchto důvodů se o tuto oblast zajímají především mladší lidé, kteří zde hledají i možnosti brigádnické práce.

Význam slova, termín, co je to HORECA? Odborný termín, výraz, slovo HORECA. Co znamená pojem HORECA z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu HORECA doporučujeme sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem HORECA se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: definice, informace, Ekonomie, co znamená, slovník, termín, formulace, význam, heslo, pojem, Ekonomie, význam slova, vysvětlení, co to je, popis, synonymum

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to HORECA? resp. co znamená slovo HORECA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HORECA, odpověď na dotaz co je to HORECA?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Vondroušová Markéta? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín HORECA hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.