Co je to?
Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Štuková omítka? Význam slova

Co znamená termín Štuková omítka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Štuková omítka je druh omítky používaný k opravám vnitřních stěn. Nejčastěji se používá štuková vápenná omítka, která je složena ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří jádro z vápenné malty, které se nanáší do tloušťky 1 – 1,5 cm. Poté, co první vrstva částečně zaschne, se nanese druhá, štuková vrstva. Ta e slabší, maximálně 0,3 cm.
Štuk se skládá z vápna a jemného prosátého písku. Jeho povrch se pak upravuje hladítkem opatřeným plstěnou vložkou.

Význam slova, termín, co je to Štuková omítka? Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Štuková omítka) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Štuková omítka patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: definice, wiki, popis, Štuková omítka, pojem, heslo, informace, co znamená, význam slova, co to je, přesný význam, Stavebnictví, význam, význam pojmu, přesný výraz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Štuková omítka? resp. co znamená Štuková omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štuková omítka, odpověď na dotaz co je to Štuková omítka?. Víte např. kdo to je Veřejný činitel? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Štuková omítka v jiné sekci než Stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?