Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Co je to Cappuccino? Význam slova

Co znamená termín Cappuccino? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cappuccino je oblíbený, původně italský kávový nápoj. Skládá se z jedné třetiny z espressa, stejného množství mléka a mléčné pěny.

Význam slova, termín, co je to Cappuccino? Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cappuccino je v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice, co to je, Cappuccino, vysvětlení, přesný výraz, formulace, synonymum, informace, význam slova, význam, Nápoje, slovník, termín, význam pojmu, co znamená, pojem

Co označuje termín Cappuccino? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino se podává v širších porcelánových šálcích.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Cappuccino? resp. jaký je přesný význam slova Cappuccino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cappuccino, odpověď na dotaz co je to Cappuccino?. Víte např. kdo to je Voayer? Znáte a víte kdo je Ječmínek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?