Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Co je to Cappuccino? Význam slova

Co znamená termín Cappuccino? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cappuccino je oblíbený, původně italský kávový nápoj. Skládá se z jedné třetiny z espressa, stejného množství mléka a mléčné pěny.

Význam slova, termín, co je to Cappuccino? Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cappuccino sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Cappuccino je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Cappuccino? Výraz, definice slova z Wikipedie

Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino se podává v širších porcelánových šálcích.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: pojem, popis, co znamená, význam, heslo, význam pojmu, Nápoje, co to je, popis, vysvětlení, termín, synonymum, Cappuccino

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Cappuccino? resp. co znamená slovo Cappuccino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cappuccino, odpověď na dotaz co je to Cappuccino?. Víte např. kdo to je Kněz? Znáte a víte kdo je Probošt? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?