Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Co je to Cappuccino? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Cappuccino

Cappuccino je oblíbený, původně italský kávový nápoj. Skládá se z jedné třetiny z espressa, stejného množství mléka a mléčné pěny.

Význam slova, termín, co je to Cappuccino? Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Cappuccino můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cappuccino se nachází v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Cappuccino? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino se podává v širších porcelánových šálcích.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: slovník, formulace, heslo, význam slova, informace, wiki, význam pojmu, popis, Nápoje, pojem, význam, co znamená, slovo, termín, definice

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Cappuccino? resp. co to je Cappuccino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cappuccino, odpověď na dotaz co je to Cappuccino?. Víte např. kdo to je Kněz? Znáte a víte kdo je Probošt? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Cappuccino i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?