Co je to?
Definice výrazu, termínu Karbon. Co znamená odborný pojem Karbon z kategorie Materiály?

Co je to Karbon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Karbon?

Karbon čili karbonové – uhlíkové vlákno, je materiál skládající se převážně z uhlíku. Vlákno se vyznačuje tenkostí a pevností. Je využíváno pro technické účely, například pro vyztužení. První uhlíková vlákna vznikla ke konci 19. století – byla využita například do prvních žárovek.
Průmyslově se začala vyrábět v polovině 20. století z viskózy, která se však jako výchozí surovina brzy překonala a nejčastěji je jako zdroj využíván je polyakryl.

Význam slova, termín, co je to Karbon? Definice výrazu, termínu Karbon. Co znamená odborný pojem Karbon z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Karbon můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Karbon je v sekci Materiály

Klíčová slova: wiki, slovník, informace, definice, co znamená, přesný význam, pojem, význam, synonymum, význam pojmu, co to je, Karbon, vysvětlení, formulace, slovo, přesný výraz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Karbon? resp. co označuje slovo Karbon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karbon, odpověď na dotaz co je to Karbon?. Víte např. kdo to je Eritrejec? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.