Co je to?
Definice výrazu, termínu Karbon. Co znamená odborný pojem Karbon z kategorie Materiály?

Co je to Karbon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Karbon

Karbon čili karbonové – uhlíkové vlákno, je materiál skládající se převážně z uhlíku. Vlákno se vyznačuje tenkostí a pevností. Je využíváno pro technické účely, například pro vyztužení. První uhlíková vlákna vznikla ke konci 19. století – byla využita například do prvních žárovek.
Průmyslově se začala vyrábět v polovině 20. století z viskózy, která se však jako výchozí surovina brzy překonala a nejčastěji je jako zdroj využíván je polyakryl.

Význam slova, termín, co je to Karbon? Definice výrazu, termínu Karbon. Co znamená odborný pojem Karbon z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Karbon sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Karbon patří do sekce Materiály

Klíčová slova: popis, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, popis, Materiály, formulace, slovo, význam, co znamená, wiki, co to je, informace, Materiály, Karbon

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Karbon? resp. co znamená Karbon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karbon, odpověď na dotaz co je to Karbon?. Víte např. kdo to je Autista? Znáte a víte kdo je Džambulka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Karbon i v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.