Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá nejnovější technologie. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.

Význam slova, termín, co je to Quad core? Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Quad core) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Quad core patří do sekce Hardware

Klíčová slova: popis, význam pojmu, popis, pojem, termín, definice, synonymum, Hardware, Quad core, heslo, co znamená, význam slova, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Quad core? resp. co to je Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Klerik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Quad core hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.