Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá nejnovější technologie. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.

Význam slova, termín, co je to Quad core? Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Quad core můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Quad core je v sekci Hardware

Klíčová slova: popis, Hardware, přesný význam, Hardware, slovník, co to je, pojem, popis, význam pojmu, wiki, vysvětlení, Quad core, význam, přesný výraz, termín

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Quad core? resp. jaký je význam slova Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Klerik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.