Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Quad core

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá nejnovější technologie. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.

Význam slova, termín, co je to Quad core? Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Quad core? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Quad core je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný význam, heslo, slovo, Hardware, Quad core, význam, co to je, vysvětlení, význam pojmu, termín, synonymum, wiki, slovník, přesný výraz, definice, formulace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Quad core? resp. co se skrývá pod slovem Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Mulat? Znáte a víte kdo je Čarodejnice? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Quad core hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.