Co je to?
Odborný výraz, definice slova Spirulina. Co znamená pojem Spirulina z kategorie Jídlo?

Co je to Spirulina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Spirulina?

Spirulina je název sladkovodní řasy, která má vysoký obsah živin, minerálů a vitamínů. Podporuje regeneraci organizmu a pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti. Obsahuje rostlinné bílkoviny, železo, betakaroten, vitamíny a esenciální mastné kyseliny a další prospěšné složky.
Spirulina redukuje cholesterol, napomáhá ke snížení krevního tlaku, prokázán je protivirový účinek, užívá se jako prevence chudokrevnosti a podpory krvetvorby, je užívána i při cukrovce a obnově střevní mikroflory.


Co je to Spirulina? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Spirulina. Co znamená pojem Spirulina z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Spirulina? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spirulina patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: heslo, Spirulina, popis, formulace, termín, odborné názvosloví, definice, význam pojmu, definice pojmu, co je to Spirulina?, význam, slovník, pojem, terminus technicus, přesný výraz, Jídlo, přesný význam, vysvětlení


Pojem Spirulina je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Spirulina ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Spirulina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Spirulina na Google.cz

Zkusit najít slovo Spirulina ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Spirulina na Youtube

Hledat termín Spirulina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spirulina například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Spirulina? resp. jaký je význam slova Spirulina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spirulina, odpověď na dotaz co je to Spirulina?. Víte např. kdo to je Šárka Grossová? Znáte a víte kdo je Václav Neckář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.