Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.

Význam slova, termín, co je to Slinutá dlažba? Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Slinutá dlažba s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Slinutá dlažba patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: přesný výraz, Stavebnictví, termín, pojem, definice, význam pojmu, slovník, Slinutá dlažba, Stavebnictví, synonymum, popis, wiki, význam, informace, heslo, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Slinutá dlažba? resp. co přesně znamená slovo Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Marcela Augustová? Znáte a víte kdo je Daniel Nekonečný? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.