Co je to?
Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Co to je Indiánský běh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Indiánský běh

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.

Význam slova, termín, co je to Indiánský běh? Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Indiánský běh s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Indiánský běh se nachází v sekci Sport

Co znamená pojem Indiánský běh? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: heslo, formulace, pojem, popis, význam pojmu, slovo, wiki, slovník, přesný výraz, Sport, přesný význam, co to je, synonymum, co znamená, Indiánský běh

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Indiánský běh? resp. jaká je definice slova Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Monetarista? Znáte a víte kdo je Kardiolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Indiánský běh v jiné sekci než Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?