Co je to?
Výraz, termín, definice slova Strach. Co znamená odborný pojem Strach z kategorie Psychologie?

Co je to Strach? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Strach?

Strach je jeden z druhů citů. Vzniká jako odezva na nějaké možné nebezpečí. Většinou ho doprovází viditelné tělesné projevy – bušení srdce, zvýšení tlaku, rozechvění, potíže s dechem, bledost a mnoho dalších. Taková reakce je zcela přirozená, člověka má připravit na řešení situace. Zvolit si může například obranu, útěk, někdy i agresivní chování.
Přednostně se člověk pod vlivem strachu snaží vyhnout nebezpečí nebo se od něj vzdálit. Strach může být vrozený, chorobný nebo panický.

Význam slova, termín, co je to Strach? Výraz, termín, definice slova Strach. Co znamená odborný pojem Strach z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Strach se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: wiki, pojem, informace, heslo, Strach, Strach, Psychologie, formulace, co znamená, význam slova, slovník, termín, přesný výraz, popis, co to je, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Strach? resp. co označuje slovo Strach? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strach, odpověď na dotaz co je to Strach?. Víte např. kdo to je Emma Watson? Znáte a víte kdo je Ivan Brezina? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.