Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sangvinik. Co znamená pojem Sangvinik z kategorie Psychologie?

Co je to Sangvinik? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Sangvinik?

Existují čtyři druhy temperamentu, které stanovil starověký řecký lékař Hippokrates ještě před naším letopočtem. Sangvinik je jedním z nich a člověk s tímto typem temperamentu je stabilním extrovertem. Důležitá tělní tekutina je u něj krev. Tato osoba bývá názorově a emočně nestálá, společenská a také veselá.

Význam slova, termín, co je to Sangvinik? Odborný výraz, definice slova Sangvinik. Co znamená pojem Sangvinik z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sangvinik je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, termín, heslo, popis, význam pojmu, Sangvinik, informace, přesný výraz, význam, význam slova, Sangvinik, wiki, Psychologie, Psychologie, definice, co znamená

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Sangvinik? resp. jaká je definice slova Sangvinik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sangvinik, odpověď na dotaz co je to Sangvinik?. Víte např. kdo to je Divokej Bill? Znáte a víte kdo je Endokrinolog? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.