Co je to?
Definice výrazu, termínu Rozvracení republiky. Co znamená odborný pojem Rozvracení republiky z kategorie Právo?

Co je to Rozvracení republiky? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Rozvracení republiky

Rozvracení republiky je jedním z trestních činů, které spočívají v činech proti vlastnímu nebo cizímu státu nebo mezinárodní organizaci. V případě rozvracení republiky jde o úmyslné rozvracení územního uspořádání, ústavního zřízení, narušení obranyschopnosti nebo zničení samostatnosti. To se děje účastí na násilných akcích proti státu nebo jeho orgánům.
Za tento čin může být pachatel odsouzen k odnětí svobody až na 12 let, výjimečně i na 20 let, a propadnutí majetku. Trestný je i podíl na přípravě tohoto skutku.

Význam slova, termín, co je to Rozvracení republiky? Definice výrazu, termínu Rozvracení republiky. Co znamená odborný pojem Rozvracení republiky z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Rozvracení republiky? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Rozvracení republiky se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: Rozvracení republiky, význam pojmu, Právo, definice, slovník, co znamená, formulace, termín, Rozvracení republiky, význam, Právo, slovo, přesný význam, informace, wiki, popis

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Rozvracení republiky? resp. jaká je definice slova Rozvracení republiky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozvracení republiky, odpověď na dotaz co je to Rozvracení republiky?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Chuligán? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.