Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Co je to Linon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Linon?

Linon je označení pro hladkou tkaninu z bavlny s lesklým povrchem. Používá se k výrobě prádla.

Význam slova, termín, co je to Linon? Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Linon s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Linon je v kategorii Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, popis, popis, význam slova, slovník, co znamená, pojem, Materiály, definice, Materiály, přesný význam, slovo, synonymum, význam pojmu, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Linon? resp. jaká je definice termínu Linon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linon, odpověď na dotaz co je to Linon?. Víte např. kdo to je Oftalmolog? Znáte a víte kdo je Agnostik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Linon i v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.