Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Co je to Linon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Linon

Linon je označení pro hladkou tkaninu z bavlny s lesklým povrchem. Používá se k výrobě prádla.

Význam slova, termín, co je to Linon? Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Linon) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Linon patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: přesný význam, význam, informace, Linon, Linon, Materiály, co to je, definice, význam pojmu, přesný výraz, termín, slovník, wiki, popis, slovo, co znamená

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Linon? resp. jaký je význam pojmu Linon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linon, odpověď na dotaz co je to Linon?. Víte např. kdo to je Jana Bobošíková? Znáte a víte kdo je Horymír? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Linon hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.