Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Co je to Linon? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Linon

Linon je označení pro hladkou tkaninu z bavlny s lesklým povrchem. Používá se k výrobě prádla.

Význam slova, termín, co je to Linon? Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Linon se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: Linon, definice, wiki, přesný význam, informace, slovo, Materiály, přesný výraz, Materiály, význam slova, synonymum, popis, termín, význam pojmu, co znamená, pojem

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Linon? resp. jaká je definice slova Linon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linon, odpověď na dotaz co je to Linon?. Víte např. kdo to je Dominik Feri? Znáte a víte kdo je Horymír? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.