Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Co je to Linon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Linon

Linon je označení pro hladkou tkaninu z bavlny s lesklým povrchem. Používá se k výrobě prádla.

Význam slova, termín, co je to Linon? Definice odborného termínu, slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Linon můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Linon je v sekci Materiály

Klíčová slova: význam slova, synonymum, co to je, Materiály, slovo, pojem, wiki, Linon, význam pojmu, termín, definice, heslo, význam, vysvětlení, co znamená, informace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Linon? resp. co vlastně znamená slovo Linon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linon, odpověď na dotaz co je to Linon?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Horymír? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.