Co je to?
Odborný výraz, definice slova Galgán. Co znamená pojem Galgán z kategorie Rostliny?

Co je to Galgán? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Galgán

Galgán je druh rostliny, která se vyskytuje ve východní Africe. Patří k zázvorníkovitým a obsahuje silně aromatické silice. Lze ji využít jako koření při přípravě masa nebo ryb, v Asii se do ní také balí rýže.
Galgán je oblíbený jako koření, které usnadňuje trávení, v dřívějších dobách mu byly přisuzovány léčivé a afrodiziakální účinky. Pokud má zajištěno teplejší prostředí, dá se pěstovat i v našich podmínkách.

Význam slova, termín, co je to Galgán? Odborný výraz, definice slova Galgán. Co znamená pojem Galgán z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Galgán patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: Galgán, co to je, co znamená, význam slova, formulace, přesný výraz, informace, synonymum, Rostliny, slovník, popis, definice, význam, heslo, slovo, vysvětlení

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Galgán? resp. co vlastně znamená slovo Galgán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galgán, odpověď na dotaz co je to Galgán?. Víte např. kdo to je Eva Pilarová? Znáte a víte kdo je Stephen Hawking? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.