Co je to?
Odborný výraz, definice slova Galgán. Co znamená pojem Galgán z kategorie Rostliny?

Co je to Galgán? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Galgán

Galgán je druh rostliny, která se vyskytuje ve východní Africe. Patří k zázvorníkovitým a obsahuje silně aromatické silice. Lze ji využít jako koření při přípravě masa nebo ryb, v Asii se do ní také balí rýže.
Galgán je oblíbený jako koření, které usnadňuje trávení, v dřívějších dobách mu byly přisuzovány léčivé a afrodiziakální účinky. Pokud má zajištěno teplejší prostředí, dá se pěstovat i v našich podmínkách.

Význam slova, termín, co je to Galgán? Odborný výraz, definice slova Galgán. Co znamená pojem Galgán z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Galgán můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Galgán je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: synonymum, význam, co to je, Galgán, Rostliny, Galgán, vysvětlení, význam slova, přesný význam, význam pojmu, heslo, co znamená, informace, přesný výraz, definice, termín

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Galgán? resp. jaká je definice slova Galgán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galgán, odpověď na dotaz co je to Galgán?. Víte např. kdo to je Proděkan? Znáte a víte kdo je Stephen Hawking? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.