Co je to?
Definice výrazu Lingvistika. Co znamená odborný pojem Lingvistika z kategorie Věda?

Co to je Lingvistika? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lingvistika?

Lingvistika, jinak též jazykověda, je označení vědecké disciplíny zabývající se výzkumem přirozeného jazyka. Je také soustavou jazykovědných oborů, jako je například lexikologie, syntax a další.
Lingvistika je tvořena obecnou lingvistikou, gramatikou, aplikovanou lingvistikou a jazykovědami jazyků nebo jazykových skupin. Spolupracuje s dalšími vědami, které se zabývají jazyky, filozofií, biologií, psychologií, sociologií a jinými. Podobnými disciplínami jsou například sociolingvistika, psycholingvistika a podobně.

Význam slova, termín, co je to Lingvistika? Definice výrazu Lingvistika. Co znamená odborný pojem Lingvistika z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Lingvistika s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Lingvistika se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: Věda, heslo, přesný význam, význam, co to je, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, slovník, popis, Věda, význam pojmu, definice, termín, synonymum

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Lingvistika? resp. co to je Lingvistika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lingvistika, odpověď na dotaz co je to Lingvistika?. Víte např. kdo to je Barack Obama? Znáte a víte kdo je Ajťák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.