Co je to?
Definice výrazu Lingvistika. Co znamená odborný pojem Lingvistika z kategorie Věda?

Co to je Lingvistika? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Lingvistika

Lingvistika, jinak též jazykověda, je označení vědecké disciplíny zabývající se výzkumem přirozeného jazyka. Je také soustavou jazykovědných oborů, jako je například lexikologie, syntax a další.
Lingvistika je tvořena obecnou lingvistikou, gramatikou, aplikovanou lingvistikou a jazykovědami jazyků nebo jazykových skupin. Spolupracuje s dalšími vědami, které se zabývají jazyky, filozofií, biologií, psychologií, sociologií a jinými. Podobnými disciplínami jsou například sociolingvistika, psycholingvistika a podobně.

Význam slova, termín, co je to Lingvistika? Definice výrazu Lingvistika. Co znamená odborný pojem Lingvistika z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Lingvistika se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: Lingvistika, Lingvistika, Věda, synonymum, slovo, vysvětlení, wiki, význam slova, přesný výraz, Věda, přesný význam, slovník, informace, heslo, definice, co to je

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Lingvistika? resp. jaká je definice slova Lingvistika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lingvistika, odpověď na dotaz co je to Lingvistika?. Víte např. kdo to je Kentaur? Znáte a víte kdo je Larry Page? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lingvistika v jiné sekci než Věda. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.