Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Co je to Koloidní stříbro? Význam slova

Co znamená termín Koloidní stříbro? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Koloidní stříbro je využíváno jako dezinfekce a také jako prostředek při léčbě různých chorob. I když u nás není oficiálně schváleno jako léčivo, je koloidní stříbro v individuální léčbě velmi populární.
Aby koloidní stříbro vzniklo, musí v destilované vodě dojít k disperzi mikročástic stříbra. Roztok má pevně stanovenou koncentraci, částice stříbra mají velikost od 1 -10 nanometrů. Díky této velikosti může koloidní stříbro pronikat do jader různých patogenů a přispět k jejich zničení. Jeho vnitřní užívání je však považováno za kontroverzní.

Význam slova, termín, co je to Koloidní stříbro? Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Koloidní stříbro) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Koloidní stříbro patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: synonymum, heslo, přesný výraz, wiki, co to je, informace, co znamená, slovník, formulace, Lékařství, slovo, popis, Lékařství, pojem, význam pojmu, význam

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Koloidní stříbro?

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm. Koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Koloidní stříbro? resp. co vlastně znamená slovo Koloidní stříbro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koloidní stříbro, odpověď na dotaz co je to Koloidní stříbro?. Víte např. kdo to je Čeledín? Znáte a víte kdo je Eric Trump? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Koloidní stříbro v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.