Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kauce. Co znamená pojem Kauce z kategorie Právo?

Co to je Kauce? Význam slova

Co znamená termín Kauce? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kauce je pojem používaný při sjednávání smluvních podmínek. Jedná se o typ zálohy, která je při splnění sjednaných podmínek vratná. Pokud jsou podmínky porušeny, může být kauce použita na úhradu škod nebo nákladů. Vrácena může být i pouze částečně.
Kauce může být požadována při výpůjčce, pronájmu, často se sjednává kauce na bydlení nebo pobyt. Samotné slovo kauce znamená záruku, opatrnost nebo obezřetnost.

Význam slova, termín, co je to Kauce? Odborný termín, výraz, slovo Kauce. Co znamená pojem Kauce z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kauce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Kauce je v kategorii Právo

Klíčová slova: Kauce, informace, synonymum, význam pojmu, formulace, význam slova, význam, přesný význam, slovo, heslo, definice, co to je, popis, Právo, přesný výraz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kauce? resp. jaký je význam slova Kauce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kauce, odpověď na dotaz co je to Kauce?. Víte např. kdo to je Perun? Znáte a víte kdo je Vlastizrádce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kauce i v jiných kategoriích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.