Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kauce. Co znamená pojem Kauce z kategorie Právo?

Co to je Kauce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kauce

Kauce je pojem používaný při sjednávání smluvních podmínek. Jedná se o typ zálohy, která je při splnění sjednaných podmínek vratná. Pokud jsou podmínky porušeny, může být kauce použita na úhradu škod nebo nákladů. Vrácena může být i pouze částečně.
Kauce může být požadována při výpůjčce, pronájmu, často se sjednává kauce na bydlení nebo pobyt. Samotné slovo kauce znamená záruku, opatrnost nebo obezřetnost.

Význam slova, termín, co je to Kauce? Odborný termín, výraz, slovo Kauce. Co znamená pojem Kauce z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kauce s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kauce je v kategorii Právo

Klíčová slova: co to je, definice, popis, přesný význam, Právo, pojem, slovník, co znamená, Kauce, termín, vysvětlení, wiki, formulace, význam slova, informace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kauce? resp. jaká je definice termínu Kauce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kauce, odpověď na dotaz co je to Kauce?. Víte např. kdo to je Perun? Znáte a víte kdo je Vlastizrádce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.