Co je to?
Definice výrazu Foyer. Co znamená odborný pojem Foyer z kategorie Stavebnictví?

Co to je Foyer? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Foyer

Foyer je v současné době označení pro umělecky vyzdobený prostor či sál společenského zařízení, například divadla, kde se diváci mohou o přestávce věnovat oddechu nebo osvěžení. Pokud je foyer větších rozměrů, může být toto místo využito jako výstavní prostor či zařízení pro konání menších kulturních akcí – koncerty, vernisáže apod.
V původním významu toto slovo, které je původem z francouzštiny, označovalo prostor kolem ohniště.

Význam slova, termín, co je to Foyer? Definice výrazu Foyer. Co znamená odborný pojem Foyer z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Foyer je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: přesný výraz, popis, Foyer, formulace, synonymum, Foyer, význam, vysvětlení, slovo, wiki, definice, Stavebnictví, přesný význam, význam slova, slovník, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Foyer? resp. jaká je definice termínu Foyer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Foyer, odpověď na dotaz co je to Foyer?. Víte např. kdo to je Jára Cimrman? Znáte a víte kdo je Jan Evangelista Purkyně? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Foyer hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.