Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je to Gustin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Gustin

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.

Význam slova, termín, co je to Gustin? Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Gustin patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, wiki, termín, popis, Jídlo, Gustin, definice, formulace, co to je, informace, slovo, pojem, synonymum, Gustin, vysvětlení, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Gustin? resp. co se skrývá pod slovem Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Preceptor? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?