Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Silverlight patří do kategorie Software

Klíčová slova: definice, pojem, význam, terminus technicus, co znamená, slovník, Software, terminologie, wiki, Software, co to je, co je to Silverlight?, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, popis, přesný výraz, slovo


Pojem Silverlight je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Silverlight zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Silverlight ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Silverlight ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silverlight ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Silverlight ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Silverlight ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Silverlight? resp. jaký je význam pojmu Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Matouš Ruml? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.