Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.

Význam slova, termín, co je to Silverlight? Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Silverlight můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Silverlight se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: definice, význam slova, pojem, Software, slovník, popis, formulace, popis, Silverlight, význam, co znamená, informace, termín, heslo, wiki

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Silverlight? resp. co to je Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Alibista? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.