Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.

Význam slova, termín, co je to Silverlight? Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Silverlight patří do sekce Software

Klíčová slova: význam, Silverlight, pojem, wiki, definice, Software, popis, význam slova, přesný výraz, informace, přesný význam, heslo, synonymum, co to je, termín, co znamená

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Silverlight? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.