Co je to?
Definice výrazu Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Co to je Dyspepsie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dyspepsie?

Dyspepsie je označení pro souhrn potíží trávicí soustavy. Špatné trávení je příznakem více chorob. Toto onemocnění se projevuje především bolestí břicha, nadýmáním a celkovým pocitem plnosti. Vyskytuje se především mezi 20. – 40. rokem věku u mužů i žen. Diagnostikuje se laboratorním vyšetřením, endoskopií a histologií.
Příčinou dyspepsie je například cukrovka, onemocnění srdce, jater a další zdravotní potíže.

Význam slova, termín, co je to Dyspepsie? Definice výrazu Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dyspepsie s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Dyspepsie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam, pojem, přesný význam, co znamená, informace, slovo, formulace, definice, popis, co to je, význam slova, Dyspepsie, význam pojmu, Lékařství, přesný výraz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Dyspepsie? resp. jaká je definice termínu Dyspepsie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dyspepsie, odpověď na dotaz co je to Dyspepsie?. Víte např. kdo to je Martina Sáblíková? Znáte a víte kdo je Michal Tučný? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.