Co je to?
Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Co to je Excel? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Excel?

Excel je označení produktu firmy Microsoft. Jedná se o tabulkový procesor určený OS Microsoft Windows a používá se i pro počítače Macintosh. Je standardní součástí kancelářského balíčku MS Office.
Excel je tabulkový kalkulátor, tvořený sešitem s listy. Na jednotlivé listy lze umístit informace, číselné údaje, výpočty, grafy i obrázky a další. Jednotlivé buňky listu lze definovat a nastavit pro určitý úkon, operaci, kterou program Excel provede. Excel má široké použití v nejrůznějších oblastech.

Význam slova, termín, co je to Excel? Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Excel s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Excel se nachází v sekci Software

Klíčová slova: přesný výraz, popis, přesný význam, slovo, co to je, co znamená, vysvětlení, formulace, pojem, Software, význam slova, Software, význam, informace, slovník

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Excel? resp. jaká je definice slova Excel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Excel, odpověď na dotaz co je to Excel?. Víte např. kdo to je Předseda vlády? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Excel v jiné sekci než Software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.