Co je to?
Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Co to je Excel? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Excel

Excel je označení produktu firmy Microsoft. Jedná se o tabulkový procesor určený OS Microsoft Windows a používá se i pro počítače Macintosh. Je standardní součástí kancelářského balíčku MS Office.
Excel je tabulkový kalkulátor, tvořený sešitem s listy. Na jednotlivé listy lze umístit informace, číselné údaje, výpočty, grafy i obrázky a další. Jednotlivé buňky listu lze definovat a nastavit pro určitý úkon, operaci, kterou program Excel provede. Excel má široké použití v nejrůznějších oblastech.

Význam slova, termín, co je to Excel? Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Excel patří do sekce Software

Klíčová slova: slovník, přesný výraz, synonymum, Software, popis, význam, přesný význam, wiki, definice, pojem, termín, formulace, vysvětlení, význam pojmu, co to je, Software

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Excel? resp. jaký je význam slova Excel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Excel, odpověď na dotaz co je to Excel?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.