Co je to?
Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Co to je Excel? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Excel

Excel je označení produktu firmy Microsoft. Jedná se o tabulkový procesor určený OS Microsoft Windows a používá se i pro počítače Macintosh. Je standardní součástí kancelářského balíčku MS Office.
Excel je tabulkový kalkulátor, tvořený sešitem s listy. Na jednotlivé listy lze umístit informace, číselné údaje, výpočty, grafy i obrázky a další. Jednotlivé buňky listu lze definovat a nastavit pro určitý úkon, operaci, kterou program Excel provede. Excel má široké použití v nejrůznějších oblastech.

Význam slova, termín, co je to Excel? Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Excel můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Excel je v sekci Software

Klíčová slova: synonymum, heslo, formulace, popis, Excel, co znamená, definice, pojem, popis, přesný výraz, význam slova, přesný význam, Software

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Excel? resp. jaký je význam slova Excel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Excel, odpověď na dotaz co je to Excel?. Víte např. kdo to je Předseda vlády? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Excel i v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.