Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Microsoft Access

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Access? Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Microsoft Access sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Microsoft Access je v kategorii Software

Klíčová slova: synonymum, slovník, co to je, heslo, popis, termín, co znamená, přesný význam, pojem, slovo, Software, Software, význam slova, přesný výraz, popis

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Microsoft Access? resp. jaká je definice termínu Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Abbé? Znáte a víte kdo je Zac Efron? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.