Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Microsoft Access

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Access? Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Microsoft Access se nachází v sekci Software

Klíčová slova: formulace, slovník, vysvětlení, wiki, význam, Microsoft Access, co znamená, co to je, význam pojmu, Microsoft Access, přesný výraz, termín, popis, slovo, význam slova, přesný význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Microsoft Access? resp. co je to Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Velvyslanec? Znáte a víte kdo je Angela Merkelová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.