Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zdravá výživa. Co znamená pojem Zdravá výživa z kategorie Jídlo?

Co je to Zdravá výživa? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Zdravá výživa

Zdravá výživa je zdravý způsob stravování, tedy konzumace takových jídel, která tělu dodají to, co potřebuje, vše v dostatečném množství. Jde o bílkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny, minerály, enzymy a další složky, vše v patřičném poměru.
Zdravá výživa znamená také vyhnout se zátěžovým látkám – konzervantům, hormonům, emulgátorům, umělým barvivům a dalším nebo volit potraviny, které jich obsahují jen minimální množství. Díky zdravé výživě si člověk může zlepšit zdraví fyzické i psychické.


Co je to Zdravá výživa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zdravá výživa. Co znamená pojem Zdravá výživa z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Zdravá výživa doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zdravá výživa se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, definice, slovník, pojem, heslo, přesný význam, synonymum, vysvětlení, Zdravá výživa, informace, odborné názvosloví, co je to Zdravá výživa?, slovo, názvosloví, co znamená, odborný výraz, wiki


Pojem Zdravá výživa je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Zdravá výživa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Zdravá výživa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Zdravá výživa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Zdravá výživa ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdravá výživa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Zdravá výživa na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdravá výživa například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Zdravá výživa? resp. jaký je význam slova Zdravá výživa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zdravá výživa, odpověď na dotaz co je to Zdravá výživa?. Víte např. kdo to je Jimmy Carter? Znáte a víte kdo je Savec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.