Co je to?
Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co to je Existenční minimum? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.

Význam slova, termín, co je to Existenční minimum? Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Existenční minimum? Pak se o ní podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Existenční minimum patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: co to je, co znamená, přesný význam, Existenční minimum, heslo, slovo, slovník, wiki, informace, definice, význam pojmu, popis, pojem, význam slova, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Existenční minimum? resp. co znamená Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Existenční minimum i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.