Co je to?
Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co to je Existenční minimum? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.

Význam slova, termín, co je to Existenční minimum? Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Existenční minimum s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Existenční minimum se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, popis, význam, Ekonomie, formulace, heslo, přesný výraz, informace, co to je, termín, Existenční minimum, synonymum, wiki, vysvětlení

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Existenční minimum? resp. co to je Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Existenční minimum i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.