Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dip. Co znamená odborný pojem Dip z kategorie Jídlo?

Co je to Dip? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dip?

Dip je označení pro druh speciálních omáček, do kterých se namáčejí kousky různých jídel – chipsy, zelenina, sýr, falafel a další. Dipy mohou být různě husté, záleží na tom, co je jejich základem. Nejdná se tedy o klasickou omáčku.
Dip může být jednosložkový nebo vícesložkový, Jako základ se využívá například majonéza, zakysaná smetana nebo jogurt. Může se však jednat i o ocet, olej, kečup, hořčici nebo med a další. K známým typům patří česneková majonéza aioli, indické čatní, italská marinara, tatarská omáčka, tzatziki a jiné.


Co je to Dip? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dip. Co znamená odborný pojem Dip z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dip patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: heslo, Dip, terminologie, wiki, odborné názvosloví, termín, význam, slovník, lexikon, přesný výraz, definice, co to je, co znamená, Jídlo, význam pojmu, definice pojmu, názvosloví, informace


Pojem Dip je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Dip ve Wikipedii

Najít termín Dip ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Dip ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Dip ve Wikislovníku

Hledat slovo Dip ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Dip na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dip například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Dip? resp. jaký je význam slova Dip? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dip, odpověď na dotaz co je to Dip?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Oblastní manažer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dip i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?