Co je to?
Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Co to je Voál? Význam slova

Co znamená termín Voál? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Voál je lehká tkanina se strukturou mřížky. Bývá průsvnitná a je to materiál, který se nejvíce používá na výrobu záclon a lehkých závěsů, případně jiných dekoračních tkanin. Jako surovina pro jeho výrobu může posloužit buď přírodní materiál (bavlna, hedvábí) nebo syntetický (polyester). Voál bývá někdy zaměňován se šifonem, který je ale jemnější. Voál je pevnější.

Význam slova, termín, co je to Voál? Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Voál? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Voál je v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, vysvětlení, význam slova, co znamená, přesný význam, přesný výraz, informace, Voál, význam pojmu, význam, formulace, termín, synonymum, wiki, Voál, slovník

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Voál? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Voál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voál, odpověď na dotaz co je to Voál?. Víte např. kdo to je Steve Jobs? Znáte a víte kdo je Jan Palach? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?