Co je to?
Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Co to je Voál? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Voál

Voál je lehká tkanina se strukturou mřížky. Bývá průsvnitná a je to materiál, který se nejvíce používá na výrobu záclon a lehkých závěsů, případně jiných dekoračních tkanin. Jako surovina pro jeho výrobu může posloužit buď přírodní materiál (bavlna, hedvábí) nebo syntetický (polyester). Voál bývá někdy zaměňován se šifonem, který je ale jemnější. Voál je pevnější.

Význam slova, termín, co je to Voál? Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Voál? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Voál se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: heslo, definice, wiki, formulace, Materiály, Voál, informace, pojem, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, význam slova, Voál, popis, význam, slovník

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Voál? resp. co to je Voál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voál, odpověď na dotaz co je to Voál?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Jan Palach? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?