Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tygří ořech?

Tygří ořech je název jedné z návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.

Význam slova, termín, co je to Tygří ořech? Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Tygří ořech doporučujeme sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tygří ořech se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Tygří ořech, přesný význam, přesný výraz, slovník, slovo, význam pojmu, heslo, informace, definice, synonymum, význam slova, význam, formulace, termín, co to je, wiki

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tygří ořech? resp. co se skrývá pod slovem Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Muftí? Znáte a víte kdo je Thálie? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Tygří ořech hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!