Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Tygří ořech?

Tygří ořech je název jedné z návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tygří ořech patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, slovník, popis, informace, slovo, heslo, co je to Tygří ořech?, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, wiki, terminologie, pojem, Jídlo, význam pojmu, formulace, odborný výraz, přesný význam


Pojem Tygří ořech je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Tygří ořech ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Tygří ořech ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Tygří ořech na Google.cz

Zkusit najít termín Tygří ořech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Tygří ořech ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Tygří ořech ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Tygří ořech? resp. co to je Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Střihač? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!