Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bytový dům? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bytový dům

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bytový dům sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bytový dům patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Bytový dům?, význam slova, terminus technicus, heslo, synonymum, terminologie, pojem, přesný význam, Stavebnictví, formulace, termín, slovník, význam, názvosloví, odborné názvosloví, wiki, informace, vysvětlení


Pojem Bytový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Bytový dům ve Wikipedii

Hledat pojem Bytový dům ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bytový dům ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bytový dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bytový dům? resp. co vlastně znamená slovo Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Kateřina Siniaková? Znáte a víte kdo je Fanoušek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Bytový dům hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.