Co je to?
Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Co je to Webhosting? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Webhosting?

Pronajímání prostoru pro webové stránky na cizím serveru se označuje jako webhosting. Díky tomu je možné si na internet umístit stránky bez nutnosti vytvoření vlastního serveru. Webhosting je pouhé umístění stránek na server poskytovale, ale je nutné mít zaregistrovanou ještě doménu.
Ceny webhostingu se pohybují v ceně od několika korun do několika tisíc korun měsíčně. Samozřejmě existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting, kde ovšem uživatel musí počítat s určitou menší stabilitou. S freehostingem se často spojuje umisťování reklamy na stránky, protože se tím pokryjí náklady.

Význam slova, termín, co je to Webhosting? Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Webhosting můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Webhosting je v sekci Internet

Klíčová slova: informace, význam slova, vysvětlení, slovník, slovo, heslo, synonymum, pojem, přesný význam, Internet, Internet, definice, co znamená, popis, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Webhosting? resp. co je to Webhosting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webhosting, odpověď na dotaz co je to Webhosting?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Harpyje? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.