Co je to?
Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Co je to Webhosting? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Webhosting?

Pronajímání prostoru pro webové stránky na cizím serveru se označuje jako webhosting. Díky tomu je možné si na internet umístit stránky bez nutnosti vytvoření vlastního serveru. Webhosting je pouhé umístění stránek na server poskytovale, ale je nutné mít zaregistrovanou ještě doménu.
Ceny webhostingu se pohybují v ceně od několika korun do několika tisíc korun měsíčně. Samozřejmě existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting, kde ovšem uživatel musí počítat s určitou menší stabilitou. S freehostingem se často spojuje umisťování reklamy na stránky, protože se tím pokryjí náklady.


Co je to Webhosting? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Webhosting? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Webhosting patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, informace, význam slova, synonymum, co to je, slovo, termín, co je to Webhosting?, přesný význam, Webhosting, popis, význam, heslo, Internet, význam pojmu, co znamená, terminus technicus, definice pojmu


Pojem Webhosting je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Webhosting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Webhosting na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Webhosting ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Webhosting ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Webhosting ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Webhosting na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Webhosting například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Webhosting? resp. co se skrývá pod slovem Webhosting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webhosting, odpověď na dotaz co je to Webhosting?. Víte např. kdo to je Gwyneth Paltrow? Znáte a víte kdo je Hoggy? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.