Co je to?
Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Co je to Webhosting? Význam slova

Co znamená termín Webhosting? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pronajímání prostoru pro webové stránky na cizím serveru se označuje jako webhosting. Díky tomu je možné si na internet umístit stránky bez nutnosti vytvoření vlastního serveru. Webhosting je pouhé umístění stránek na server poskytovale, ale je nutné mít zaregistrovanou ještě doménu.
Ceny webhostingu se pohybují v ceně od několika korun do několika tisíc korun měsíčně. Samozřejmě existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting, kde ovšem uživatel musí počítat s určitou menší stabilitou. S freehostingem se často spojuje umisťování reklamy na stránky, protože se tím pokryjí náklady.

Význam slova, termín, co je to Webhosting? Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Webhosting) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Webhosting patří do sekce Internet

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, formulace, termín, definice, pojem, co to je, vysvětlení, Webhosting, význam, synonymum, popis, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Webhosting? resp. jaký je přesný význam slova Webhosting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webhosting, odpověď na dotaz co je to Webhosting?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Harpyje? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.