Co je to?
Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Co je to Webhosting? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Webhosting?

Pronajímání prostoru pro webové stránky na cizím serveru se označuje jako webhosting. Díky tomu je možné si na internet umístit stránky bez nutnosti vytvoření vlastního serveru. Webhosting je pouhé umístění stránek na server poskytovale, ale je nutné mít zaregistrovanou ještě doménu.
Ceny webhostingu se pohybují v ceně od několika korun do několika tisíc korun měsíčně. Samozřejmě existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting, kde ovšem uživatel musí počítat s určitou menší stabilitou. S freehostingem se často spojuje umisťování reklamy na stránky, protože se tím pokryjí náklady.

Význam slova, termín, co je to Webhosting? Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Webhosting s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Webhosting je v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, synonymum, co to je, význam slova, co znamená, význam pojmu, definice, Internet, formulace, pojem, přesný výraz, heslo, Webhosting, přesný význam, význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Webhosting? resp. jaká je definice termínu Webhosting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webhosting, odpověď na dotaz co je to Webhosting?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Harpyje? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Webhosting hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.