Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hřížení. Co znamená odborný pojem Hřížení z kategorie Rostliny?

Co je to Hřížení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hřížení

Hřížení je jeden ze způsobů rozmnožování rostlin, Jedná se o vegetativní způsob, při kterém vznikne hříženec, nová rostlina. Základem hřížení je zavedení částečně dřevnatého výhonu do zeminy. V místě, kde se výhon dostane do země, vyrostou z pupenu kořeny další rostliny.
Tato možnost rozmnožování patří k nejstarším. Jedná se o jednoduchý a spolehlivý způsob. Matečnice je neporušená a nová rostlina si zachová všechny původní vlastnosti. Toto rozmnožování je však velmi pomalé.

Význam slova, termín, co je to Hřížení? Výraz, termín, definice slova Hřížení. Co znamená odborný pojem Hřížení z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hřížení s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hřížení se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: informace, synonymum, popis, co znamená, význam pojmu, pojem, co to je, definice, wiki, přesný význam, heslo, význam, Rostliny, termín, formulace, Rostliny

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Hřížení? resp. jaký je význam slova Hřížení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hřížení, odpověď na dotaz co je to Hřížení?. Víte např. kdo to je Švagrová? Znáte a víte kdo je Eunuch? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.