Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hřížení. Co znamená odborný pojem Hřížení z kategorie Rostliny?

Co je to Hřížení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hřížení

Hřížení je jeden ze způsobů rozmnožování rostlin, Jedná se o vegetativní způsob, při kterém vznikne hříženec, nová rostlina. Základem hřížení je zavedení částečně dřevnatého výhonu do zeminy. V místě, kde se výhon dostane do země, vyrostou z pupenu kořeny další rostliny.
Tato možnost rozmnožování patří k nejstarším. Jedná se o jednoduchý a spolehlivý způsob. Matečnice je neporušená a nová rostlina si zachová všechny původní vlastnosti. Toto rozmnožování je však velmi pomalé.

Význam slova, termín, co je to Hřížení? Výraz, termín, definice slova Hřížení. Co znamená odborný pojem Hřížení z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hřížení s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hřížení patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: synonymum, co znamená, přesný výraz, wiki, Rostliny, vysvětlení, Rostliny, přesný význam, význam pojmu, slovník, Hřížení, význam, co to je, popis, formulace, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Hřížení? resp. co vlastně znamená slovo Hřížení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hřížení, odpověď na dotaz co je to Hřížení?. Víte např. kdo to je Helena Vondráčková? Znáte a víte kdo je Eunuch? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.