Co je to?
Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Co to je ISO? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ISO?

ISO označuje hned několik věcí. Může se jednat o Mezinárodní organizaci pro normalizaci, která se stará o tvoření norem. Založena byla v únoru 1947. Členem této organizace je většina států světa.
ISO je též pojem známý v informatice, kde značí typ souboru s uloženým obrazem CD nebo DVD, jenž je určený k pozdějšímu vypálení. Zkratka ISO pak může též znamenat vesmírnou observatoř agentury ESA.
Posledním významem je citlivost fotografie, která nyní vychází z normy ISO 5800.

Význam slova, termín, co je to ISO? Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo ISO patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, pojem, co to je, ISO, popis, Zkratky, heslo, termín, význam, formulace, význam pojmu, Zkratky, ISO, význam slova, co znamená, wiki

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je ISO? resp. co znamená ISO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISO, odpověď na dotaz co je to ISO?. Víte např. kdo to je Pavel Bobek? Znáte a víte kdo je Jirchář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.