Co je to?
Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Co to je ISO? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ISO?

ISO označuje hned několik věcí. Může se jednat o Mezinárodní organizaci pro normalizaci, která se stará o tvoření norem. Založena byla v únoru 1947. Členem této organizace je většina států světa.
ISO je též pojem známý v informatice, kde značí typ souboru s uloženým obrazem CD nebo DVD, jenž je určený k pozdějšímu vypálení. Zkratka ISO pak může též znamenat vesmírnou observatoř agentury ESA.
Posledním významem je citlivost fotografie, která nyní vychází z normy ISO 5800.

Význam slova, termín, co je to ISO? Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ISO? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz ISO je v sekci Zkratky

Klíčová slova: slovo, přesný význam, termín, informace, wiki, význam, popis, formulace, synonymum, heslo, význam slova, popis, význam pojmu

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo ISO? resp. jaká je definice termínu ISO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISO, odpověď na dotaz co je to ISO?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Korektor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.