Co je to?
Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Co to je ISO? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova ISO?

ISO označuje hned několik věcí. Může se jednat o Mezinárodní organizaci pro normalizaci, která se stará o tvoření norem. Založena byla v únoru 1947. Členem této organizace je většina států světa.
ISO je též pojem známý v informatice, kde značí typ souboru s uloženým obrazem CD nebo DVD, jenž je určený k pozdějšímu vypálení. Zkratka ISO pak může též znamenat vesmírnou observatoř agentury ESA.
Posledním významem je citlivost fotografie, která nyní vychází z normy ISO 5800.

Význam slova, termín, co je to ISO? Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (ISO) můžete sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín ISO patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: popis, heslo, význam, přesný význam, Zkratky, přesný výraz, pojem, slovo, ISO, popis, formulace, slovník, význam pojmu, termín, synonymum

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená ISO? resp. jaká je definice slova ISO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISO, odpověď na dotaz co je to ISO?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Korektor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu ISO i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.