Co je to?
Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Co to je ISO? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ISO?

ISO označuje hned několik věcí. Může se jednat o Mezinárodní organizaci pro normalizaci, která se stará o tvoření norem. Založena byla v únoru 1947. Členem této organizace je většina států světa.
ISO je též pojem známý v informatice, kde značí typ souboru s uloženým obrazem CD nebo DVD, jenž je určený k pozdějšímu vypálení. Zkratka ISO pak může též znamenat vesmírnou observatoř agentury ESA.
Posledním významem je citlivost fotografie, která nyní vychází z normy ISO 5800.

Význam slova, termín, co je to ISO? Definice výrazu ISO. Co znamená odborný pojem ISO z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova ISO? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz ISO je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, přesný výraz, pojem, termín, slovo, význam slova, synonymum, formulace, vysvětlení, přesný význam, Zkratky, Zkratky, ISO, co znamená, informace

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo ISO? resp. co přesně označuje termín ISO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ISO, odpověď na dotaz co je to ISO?. Víte např. kdo to je Podčlověk? Znáte a víte kdo je Jirchář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu ISO v jiné sekci než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.