Co je to?
Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co to je Nulové pásmo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nulové pásmo?

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.

Význam slova, termín, co je to Nulové pásmo? Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Nulové pásmo se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, synonymum, pojem, informace, wiki, význam, Věda, Nulové pásmo, význam slova, heslo, Věda, co znamená, slovník, Nulové pásmo, definice

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Nulové pásmo? resp. co přesně znamená slovo Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Věda). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.