Co je to?
Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Co je to Streetball? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Streetball

Streetball je označení pro městský druh basketbalu. Hraje se na hřišti nebo v tělocvičně a je rozšířen po celém světě. Na rozdíl od basketbalu se používá hlavně jedna strana hrací plochy, jinak jsou pravidla podobná. Počet hráčů je pohyblivý, může jít o útočníka a obránce nebo týmy od dvou do pěti hráčů.
Velmi rozšířený je streetball v USA, kde se stává i volnočasovou náplní mládeže a má být prevencí před problémy kriminálního charakter.

Význam slova, termín, co je to Streetball? Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Streetball se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam slova, heslo, popis, synonymum, význam pojmu, slovo, formulace, co to je, význam, Sport, co znamená, termín, definice, přesný výraz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Streetball? resp. jaký je význam pojmu Streetball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Streetball, odpověď na dotaz co je to Streetball?. Víte např. kdo to je Nela Lisková? Znáte a víte kdo je Barista? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.